Kancelaria prawna – obsługa prawna firm i osób prywatnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie pracy, prawie rodzinnym i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc pomoc prawną wykorzystujemy szerokie doświadczenie pozyskane w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Obsługa prawna klientów indywidualnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z zadaniami prawnymi związanymi z kontaktami, alimentami i rozwodami. Współdziałanie w tego rodzaju sprawach polega przede wszystkim na zrozumieniu sytuacji osoby korzystającej z porady prawnej oraz dopasowanie do jej potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, niemniej jednak w zależności od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które mogą mieć wpływ na szybsze rozwiązanie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Nasza kancelaria pomaga w przygotowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy obsługę prawną w już toczących się postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla spółek i przedsiębiorstw

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla firm i spółek. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z obszaru praw pracowniczych, prawa podatkowego, prawa handlowego czy prawa administracyjnego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, również w niecodziennych sprawach.