Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, szwalnię, wykrawalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]