„Słowo Seniora” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Wejdź na https://www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Słowo Seniora”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 2 tygodniach użytkowania.

Vitberg – opinie autora serwisu „Słowo Seniora”

Zestaw do terapii wibracjami RAM Vitberg+ jest złożony z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów dedykowanych: Nogi, Metabolizm, Szyja, Biodra oraz Kolana. W części bazowej można zaś wybrać 3 programy:
– Nogi – niwelujący ociężałość nóg, skurcze łydek czy rwanie stóp;
– Kręgosłup – używany najczęściej przy zesztywnieniach, zespołach korzeniowych czy bólach grzbietu;
– Relaks – rekomendowany po wysiłku fizycznym, jak również łagodzący skutki stresu, nerwowości i niepokoju.

Wibracje rozluźniają mięśnie i wprowadzają w stan odprężenia. Pozwala to nie tylko na uśmierzenie bólu poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zaśnięcie pacjentom cierpiącym na bezsenność. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do stosowania zarówno w specjalistycznych placówkach, jak i we własnym domu. Do urządzeń załączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a wszelakie niejasności dotyczące ich użytkowania można rozwiać łącząc się z konsultantem firmy Vitberg.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]