Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]