Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Kliknij tutaj, aby skorzystać z umiejętności polskiego psychologa Birmingham

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie poczęli emigrować na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracji wyhamowała, lecz nadal nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach oraz wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, a także praca w obcym kraju, mogą generować bardzo dużo problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także kłopoty z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego typu wyjątkowo ciężko jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie należy obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie rozmowy zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339