Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Vitberg opinie, Vitberg

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż rozwija swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie doraźne i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których można przetestować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]