Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Po więcej informacji o Vitberg opinie zajrzyj tu

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, zesztywnienie szyi i ramion czy uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, kolana, plecy, biodra lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]