Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

Kliknij tu po więcej szczegółów o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą osoby czynnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają wibracje?

Moduły marki Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeśli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność drgań.

Zestaw firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i zwykłych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]