Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

Na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skupić się na określonej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie Polski.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]