Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Skieruj się na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY, aby otrzymać szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich treningach, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]