Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Znajdź optometrystę Kraków na miarę Twoich potrzeb! Skieruj się tutaj.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się problematycznych i nieraz groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto może zgłosić się na operację wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg nieinwazyjny i bezpieczny

Do niedawna korekta wzroku sprowadzała się do dobierania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekcji pozwalające na leczenie krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu, jak również szeregu innych chorób. Ogromnie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką skutecznością. Taka korekcja wzroku jest bezpieczna oraz nieinwazyjna, a pacjent błyskawicznie wraca do normalnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której pracuje biegła kadra medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać adekwatną technikę leczenia i wyeliminować wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej wykorzystują najnowsze aparaty diagnostyczne, więc są w stanie wykryć nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Czym poza tym zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się również leczeniem innych schorzeń, np. stożka rogówki. Najnowsze techniki jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź formowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided. Poza tym specjaliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest procedurą użyteczną w diagnozowaniu glaukomy, stanów zapalnych oraz innych groźnych schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to potrzebne przed operacją katarakty i innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie również z innymi przypadkami, np. ciałem obcym w oku bądź pozbyciem się kaszaków.

Kontakt:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]