Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Kliknij tutaj po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]