Na http://tinyurl.com/y58l79on zlecisz badania psychologiczne Bielsko

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się przeprowadzaniem psychotestów i badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – czym się zajmujemy?

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców jak i innych maszyn. Oferta naszych usług obejmuje między innymi testy kierowców po kolizji. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy regularne; badania operatorów przeróżnych maszyn; badania pracowniczych; badania wysokościowe lub psychotechniczne.
Dla Państwa wygody przeprowadzamy badania we wczesnych godzinach porannych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług znajduje się w zakładce „zakres usług” na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na solidne wykonane oraz spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Kontakt:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]