Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Nie zwlekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, intencją których uformowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by uczcić osiągnięte wyniki, jak również różne szkolenia, sympozja oraz gale dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy wymagają właściwego planowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Na co zwrócić uwagę szukając miejsca do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie mamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, warto rozejrzeć się za ofertami najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do klasy planowanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla wspólników firmy, w czasie których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie powinny zostać urządzone w byle jakim lokalu. Wypada w takich przypadkach zorganizować event w niepowtarzalnym miejscu, które stanowczo uwydatni rangę uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę zaproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy lokalu, trzeba postawić na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć o każdej porze dnia.

Masz lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

Planując imprezę firmową nie można przegapić tak istotnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówiony punkt wybornych potraw dla gości, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się dekoracją stołów. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest również zagwarantowanie gościom należytej obsługi. Powinno się więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i świetnie wyglądające dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]