Sprzątanie grobów

Sprawdź, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków

Zapewne nikt z nas nie chce, żeby groby jego najbliższych były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, czyszcząc groby tylko przed najistotniejszymi rocznicami. obecnie jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na niebyt – trzeba jedynie zlecić ich wyczyszczenie profesjonalnej firmie. Jak szukać podobnych ofert? Co na nich zyskamy i jak dużo na nie wydamy?

Anonse dotyczące czyszczenia grobów

Anonse przedsiębiorstw proponujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w sieci – wystarczy wpisać odpowiednie frazy w Google. Poza tym, przedsiębiorstwa te często ogłaszają się również w pobliżu cmentarzy – jeśli dobrze sprawdzimy tablice z anonsami, z pewnością natrafimy na dobrą w danym przypadku osobę.

Kto oferuje czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu usług proponowanych przez osoby zajmujące się pomnikami naszych bliskich. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć także na renowację pomnika, postawienie ławeczki na cmentarzu, palenie lampek oraz sadzenie kwiatów. Możliwe jest wykupienie jednorazowej usługi lub wybór oferty abonamentowej.

Jak drogie jest czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny podobnych zleceń trudno byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ koszty często znacznie różnią się w wielu miejscowościach. W większości polskich metropolii na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem w granicach trzydziestu PLN. Dwunastomiesięczna opłata abonamentowa wyniesie nas zaś mniej więcej 400 złotych za jeden grób.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]