Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Wirtualny spacer w gabinetach dentystycznych – zleć wykonanie profesjonaliście

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przechodzić do kolejnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy też pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak salon piękności bądź lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]