Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Wesele pod Krakowem - więcej o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki należy rozważyć?

Poszukując sali na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę uczestników zabawy, by uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, aby mieli salę do tańca. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeżeli na ślub poproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy wybranie menu, przystrojenie sali i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze całościowej organizacji wesela.

A może pałac na wesele?

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć ponad setkę gości. Wesele można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]