Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Korzystna oferta tworzenia stron Kraków

Funkcjonalność stron internetowych bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując strony www należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach klientów – gdy poruszanie się na stronie przysporzy im problemów, szybko przeniosą się na drugą stronę i zdecydują się na usługi konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej za prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Centralną zasadą, jaką należy kierować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – ściągną wtedy wzrok internauty oraz skłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, nie zapominając oczywiście o tym, żeby kolory równoważyły się na ekranie. Ważne jest także to, by główne części witryny osadzić na linii, po której wędruje uwaga internauty – to wynika z rozwiązań od dawna obowiązujących w sieci.

Powierz projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie dobrej strony www nie będzie łatwe. W razie witryny firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. By mieć gwarancję, iż strona będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]