Profesjonalna opieka nad grobem

opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Wygląd nagrobków naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Ceny, które trzeba zapłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem około 400 PLN rocznie. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]