Polski producent zabudów samochodowych na zamówienie

Branża transportowa wciąż się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na import oraz eksport. Z tej przyczyny wymaga również coraz to lepszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z ulepszeniem procesów transportu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na wymogi permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska oraz zespołów specjalnych. Do produkcji stosowane są tylko materiały wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych partnerów. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzydzieści lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na konstruowanie prekursorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, o czym świadczy między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych do przewozu szczególnie wymagających ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia bądź w kilku punktach ASO), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje wykonywane są na terenie krajów UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o wygodę nabywców, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do naczep firmy są zawsze dostępne, co minimalizuje okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.