Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o tani parking lotnisko Balice, znajdziesz na https://pandaparking.pl.

Najważniejsze atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zdobył niebywałe uznanie, to wygoda, szybkość i możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dostania się do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kłopoty połączone z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest niezwykle ważne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja pomocy zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na sporo udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator lub ubytek powietrza w oponach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]