Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Na pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu przy Balicach

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]