Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

Dalsze informacje o usługach fotografa Google na https://www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie należy powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości fotografii, na pewno potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się specjalnym logo, które informuje, iż posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]