Oferta parkingu w Balicach pod Krakowem

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz swobodnie dotrzeć na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy zlokalizowany w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – monitorowane miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie włączyć auta? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.