Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu kanapkowym? Wejdź na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet dużej imprezy nie jest problemem, jeśli posiadamy wystarczająco czasu na kupowanie koniecznych produktów, jak również późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich smakowitych przysmaków dla gości uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, że powinno się porzucić zamiar świętowania ważnej rocznicy. W takim przypadku można skorzystać z usług tzw.cateringu kanapkowego.

Dania, które spożyjesz nie używając sztućców sztućców

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta adresowana zwłaszcza do firm, lecz decydują się na nią dość często również różnorodne instytucje i osoby prywatne planujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w potrawy z gatunku finger food, czyli maleńkie przekąski, które można spożyć na stojąco i bez konieczności użycia sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to danie na “jeden kęs”. Finger food to przede wszystkim koreczki, kanapki czy też tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten rodzaj cateringu świetnie sprawdza się na imprezach, podczas których zależy nam na kontakcie zaproszonych gości. Umożliwia on prowadzenie długich pogawędek i jednocześnie nie sprowadza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – wspólny stolik dla wszystkich gości

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą zalety, jakie niesie zlecenie przygotowania cateringu finger food zewnętrznej firmie. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z ułożeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia gości eventu. Dania oraz gorące i zimne napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację imprez zwłaszcza w małych wnętrzach, w których rozstawienie optymalnej liczby stolików byłoby trudne. Catering przekąskowy od razu sprawia też, że event ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Warto zaznaczyć, że menu z poręcznych przekąsek jest na ogół tańsze niż eleganckie kolacje, a dodatkowo zapewnia większą swobodę dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników eventu. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często bywało poważną komplikacją przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]