Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Jeżeli szukasz szczegółowych informacji dotyczących wykonania wirtualnego spaceru 3D, wejdź na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealny sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla wielu osób okazja do zwiedzenia takiego lokalu przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Czym jest wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że oprócz przeglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu bądź biura firmy, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do dowolnego lokalu, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia też przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wirtualny spacer VR?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie zademonstrować odbiorcom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do zaprezentowania pracowni, restauracji bądź hostelu, jak również w prosty sposób pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy budynek, by potencjalni nabywcy mieli możliwość rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele powodów, dla których warto wykonywać modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie www, w Google Maps bądź udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem aktualnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego wykonanie u wykwalifikowanego fotografa.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]