Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

utrzymanie wordpress, opieka nad stroną www

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych CMS-ów. Z uwagi na to, iż bez problemu można przyswoić sobie zasady jego obsługi, a jednocześnie jest całkiem szybki, używa się go aktualnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron i sklepów internetowych. Aczkolwiek ten CMS może być źródłem nieprzyjemnych sytuacji, w związku z tym istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu powinno się zlecić aktualizowanie WordPressa profesjonaliście?

Utrzymywanie strony www na najnowszej wersji WordPressa jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak firmy po uruchomieniu strony zaniedbują cykliczną instalację kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki hakerów lub zawirusowanie. Oprócz tego, pomimo iż WordPress jest niezwykle nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi komplikacjami z prawidłowym działaniem strony czy sklepu. Wobec tego konieczne jest, by działanie to realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, powinno się polecić opiekę nad stroną niezależnemu znawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie opieki technicznej nad stroną?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, tak małych jak i dużych podmiotów, którym zależy na skutecznym oraz nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest także freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony internetowe. W elementarnym pakiecie usługi zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych i likwidowanie następstw działania wirusów. W wyższych pakietach oferowane są także przeróżnego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]