Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Pełna oferta przyjęcia w plenerze znajduje się w tym miejscu.

Kiedy ktoś wspomina o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także chrzty, komunie oraz „18-tki”. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy musimy zamówić stosowny do okazji lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka lub przyjęcie urodzinowe, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony imprezy, w których sporą część uczestników stanowią najmłodsi, jak komunie bądź chrzciny, warto wyprawić w lokalu, który oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania oferowane uczestnikom również trzeba dobrać do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – rozważ wynajem sali Pałac Radziwiłłów

Znalezienie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest dość proste, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście królewskiej oprawie odbywają się tu chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do 130 osób. Z kolei jeżeli zabawa ma być urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz dekoracji stołów, poprzez przyrządzenia menu, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]