Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z małej rybackiej wsi założonej w 1926 roku szybko przeobraziło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chciałbyś spędzić wakacje w Trójmieście? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Gdyni. Podróżnych przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W trakcie urlopu w Gdyni należy też odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz przyjechać na kilka dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, jak również czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast odpowiada na potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i wyśmienite posiłki w niewysokiej cenie.