Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Skieruj się w to miejsce jeżeli potrzebujesz zamówić aranżację wnętrz Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]