Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Okres przed Wielkanocą to czas między innymi pomieszczeń gospodarczych, garaży i poddaszy. Chcesz zatroszczyć się o ład w swoim domu? Dowiedz się, czemu opłaca się zlecić kompleksowe sprzątanie piwnic i mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – co wyrzucamy?

Uprzątnięcie zagraconej piwnicy to duże wyzwanie – należy wynieść nie tylko z zajmujące pomieszczenie stare przetwory, sprzęty czy niesprawną elektronikę, ale również zadbać o wywiezienie śmieci do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza jest karalne i niebezpieczne dla środowiska . Mieszkańcy dużych miast jak np. Kraków nie muszą samodzielnie sprzątać domowych pomieszczeń – działają tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz piwnic. Usługa jest kierowana do ludzi, którzy nie mają czasu lub ochoty na sortowanie i pakowanie odpadów – wolą, by zajęli się tym eksperci. Podmioty zajmujące się sprzątaniem piwnic uporają się z różnymi rodzajami odpadów – odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (AGD i RTV oraz sprzęt komputerowy), meblami, dywanami, jak również gruzem czy odpadami budowlanymi.

Jak wygląda i ile kosztuje usługa sprzątania mieszkań oraz piwnic?

Pracownicy przedsiębiorstw zajmujących się sprzątaniem piwnic i mieszkań dojeżdżają do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Podmioty tego typu oferują wszechstronne usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają załadować do nich śmieci, wynieść je z mieszkania lub domu, a następnie przewieźć do miejsca utylizacji. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i są w stanie szybko uporać się z zagraconymi pomieszczeniami. Cena za usługę zależy w większości wypadków od zakresu przeprowadzonych prac.