Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

Przelot samolotem wylatującym z innego lotniska potrafi stać się przyczyną pewnych problemów. Najistotniejszym jest niewątpliwie sposób dojechania do portu lotniczego. Jeśli wszak nie znaleźliśmy ciekawych kursów autobusowych, zwykle jesteśmy zmuszeni dojechać na miejsce swoim autem. Wiąże się to jednak z potrzebą zaparkowania auta we właściwym miejscu – czyli takim, gdzie nie będziemy bać się mandatu lub złodziei. W takich sytuacjach trafionym rozwiązaniem będzie niewątpliwie wynajęcie miejsca na parkingu długoterminowym. Na czym więc polega ta usługa? Czego wybierając ją powinniśmy się spodziewać?

ABC korzystania z parkingu długoterminowego

Reguły dla klientów tej usługi będą naprawdę łatwe – miejsce na parkingu mamy możliwość najczęściej zamówić przez internet. W oknie na stronie parkingu musimy tylko wybrać właściwy termin, a potem zlecić przelew. Po dojechaniu do miasta z portem lotniczym stanowisko będzie już przygotowane, zaś w dużej części sytuacji przedsiębiorstwo zagwarantuje nam również transport do terminalu. Parking długoterminowy zwykle nie jest związany ze sporymi wydatkami – dzień parkowania to bowiem wydatek kilkunastu złotych, jednak należy zauważyć, iż ceny są tym przystępniejsze, im dłuższy będzie nasz wyjazd.

Dlaczego powinieneś wybrać parking długoterminowy?

Najważniejszym z plusów zaparkowania samochodu na parkingu długoterminowym będzie fakt, iż są to place monitorowane – nie musimy więc martwić się ochroną naszego samochodu, który zresztą w tym czasie będzie dodatkowo ubezpieczony. Przedsiębiorstwa prowadzące parkingi długoterminowe w pobliżu lotnisk najczęściej oferują też mnóstwo usług dodatkowych, które na pewno ułatwią nam organizację wyjazdu – między innymi opisany już transport lub możliwość dopompowania kół oraz załadowania akumulatora po długim parkowaniu. Przed podróżą zazwyczaj mamy też sposobność zmierzenia walizki i tym samym ustrzeżenia się dodatkowych kosztów.