Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Chcesz zamówić serwis okien PCV? Kliknij tu

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]