Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę lokalu na 18 w Krakowie w dobrej cenie.

Zwykle w przypadku urodzin, niektórych rocznic czy imienin nie planujemy żadnych imprez z krewnymi oraz przyjaciółmi, uznając, że nie jest to niezbędne. Jednak zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których należyte świętowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia ukończenie 18 roku życia, a więc “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – wypraw ogromną imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa pić i nabywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze czy założyć biznes. Jakkolwiek kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość wyprawienia ogromnej imprezy ze znajomymi. Można kolejny raz wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Nierzadko grupa znajomych postanawia urządzić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość przestronnego lokalu, lecz jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim spory namiot i urządzić grill.

O co jeszcze powinieneś zadbać organizując 18 urodziny?

Wszyscy wiedzą, że zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Powinno się z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a takich może być wiele wśród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiednia dekoracja sali również jest bardzo ważna, aby goście w pełni wczuli się w ducha zabawy. Warto więc zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według podanych wskazówek, jak również dobrze rozstawi stoły z przekąskami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale też do preferencji i finansów klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]