Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Kliknij tu jeżeli potrzebujesz skorzystać z oferty firmy cateringowej w Krakowie.

Kiedy aranżujesz wystawny event biznesowy lub rodzinny, na który zapraszasz znaczną ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując soki i małe przekąski w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia zazwyczaj potrzebują należytej oprawy również w kwestii posiłków. Wtedy nie przystoi stawiać na stołach osób zaproszonych zwykłych ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering świąteczny i okolicznościowy – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu przeważnie proponują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji wesel, komunii lub chrzcin, catering firmowy i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są starannie dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, przez co dostrzegalnie różnią się od siebie m.in ceną oraz typem potraw proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić własne oczekiwania, lecz zarazem być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń przeróżnego typu to jego praca, zatem wieloletnia praktyka w tej branży sprawia, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które trafią w gust większości naszych gości.

Catering – wykwalifikowana kadra kelnerska i porywające posiłki

Przyrządzanie potraw nawet dla małej ilości gości może być ciężkim zadaniem, przede wszystkim wtedy, gdy musimy zrobić to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych ważnych elementów wydarzenia. Daje to też sposobność zaserwowania gościom rewelacyjnych potraw przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Należy przy tym zaakcentować, że istotną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich kompozycja na talerzu. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają też swój zespół doświadczonych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]