Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Więcej o cateringu okolicznościowym.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z rodziną i kolegami. Niestety jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też uraczyć ich pysznymi napojami i przekąskami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, ale przy większej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja uroczystość i pragniesz się nią nacieszyć, a nie sterczeć w kuchni albo robić za kelnera. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne wydarzenia rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest teraz obligatoryjne

Kiedy wspomina się o cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele albo spotkaniach biznesowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru pani domu była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie zaproszonych rozpatrywała ona możliwość zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. I rzeczywiście, przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a czasami także tych większych, o ile nie było to powiązane z wynajmem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się na wynajem sali czy zechcemy zorganizować imprezę we własnym domu lub ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce rewelacyjnie prezentujące się menu.

Menu dopasowane do wymagań osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest ofertą zamawianą na każde rodzinne święto. Wykwalifikowani kucharze bez problemu opracują dania współbrzmiące z formą imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering urodzinowy, na chrzciny lub na komunię. Catering okolicznościowy to także obsługa półmetków, studniówek i komersów. Szukając firmy oferującej tę usługę radzimy wybrać taką, która będzie w stanie dostosować menu do wymagań i – co istotne –portfela zamawiającego, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi oferując pomoc w ustawieniu i przystrojeniu stolików czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]