Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

catering na imprezy

Okres letni obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy na świeżym powietrzu, ale właściwie co rusz w rozmaitych miejscowościach w Polsce organizowane są benefisy, gale albo konferencje. Wszystkie te imprezy wymagają należytej oprawy, której integralnym elementem są profesjonalnie przygotowane i zaserwowane posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – jakość oprawy eventu jest istotna

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie urządzisz piknik bądź masz zabookowaną salę na imprezę? To super! W tym momencie natomiast trzeba zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych przekąsek, gorących posiłków oraz napojów. Pamiętaj, że na czas ważnych wydarzeń nie można ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy jest ważna – przemyślany układ stolików, dopasowane dekoracje, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty cateringu na imprezę?

Zaletą korzystania z oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje doskonałe posiłki, ale też drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić gości popisem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, aby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset gości. W czasie ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, które napoje, dania oraz zakąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]