Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Zleć catering firmowy Katowice na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Spotkanie biznesowe, szkolenie bądź sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli urządzane wydarzenie przyciągnie masę osób, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez ryzyka ubrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Sympozja i warsztaty biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 5-6 godzin, w wielu przypadkach nawet przez parę dni. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie dwie niedługie przerwy, w czasie których nie da się zjeść większego obiadu w najbliższej jadłodajni. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą szybko spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zanieść na salę, w której odbywa się szkolenie. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść bez obaw o ubrudzenie garnituru czy rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje też dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Dlaczego warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niezwykle ważna, daje wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach intensywnego skupienia. Poza tym jest to również możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając kupione po drodze w sklepie czy też przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort partycypantów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]