Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Uzyskaj kompetentną pomoc profesjonalistów z biura projektów Kraków na joannaklusak.com

Biuro architektoniczne świadczy obszerne spektrum usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i praktycznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie sprawować kontrolę nad postępem prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię oryginalne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu budowli w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie praktyczny, a równocześnie wygodny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi apartamenty pod wynajem, biura, żłobki czy budynki rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektów może również opracować plan obszernych i funkcjonalnych garderób, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]