Niezbędne wiadomości na temat automatycznego księgowania przelewów. Przekonaj się!

Biznesmeni stale szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych firm

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują tylko sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]