Egzotyczne wakacje lub podróż poślubna inne niż wszystkie? To możliwe!

Jeśli ciekawi Cię aktualna oferta egzotycznych podróży, skieruj się na www.relaksmisja.com

Podróże rozluźniają, kształcą imaginację, wpajają nam poszanowanie dla odmiennych narodowości i kultur oraz pozwalają odciąć się od codziennego zgiełku. Najbardziej zapadają w pamięć te, które wiodą nas w odległe lokalizacje, zupełnie odmienne od naszej polskiej rzeczywistości. I chociaż nie wszyscy z nas mają naturę tułacza, każdy winien co najmniej raz w życiu wybrać się na egzotyczną podróż w dowolny obcy zakątek świata.

Wyprawy egzotyczne – komu powierzyć ich organizację?

Przygotowanie wyprawy egzotycznej nie jest kwestią prostą. Z tej właśnie przyczyny przeciętny turysta udaje się do biur podróży. Posiadają one w swojej ofercie jednak przede wszystkim mało oryginalne wczasy w nadmorskich ośrodkach, wczasy odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, a ich harmonogram na ogół nie zawiera odwiedzania ciekawiących miejsc danego regionu. Jeżeli myślisz o prawdziwie wyjątkowej wyprawie, przejrzyj ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, czyli zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Po uzgodnieniu z zamawiającym daty, miejsca podróży oraz kosztu wyjazdu, biuro rezerwuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, jak również wykonuje dokładny plan wczasów. Prócz tego biuro przekazuje także kilka podstawowych porad podróżniczych, dotyczących między innymi tego, co warto zwiedzić, gdzie wypocząć, gdzie zjeść smakowity posiłek oraz informuje czego się wystrzegać w danym państwie.

Egzotyczna podróż poślubna albo szalona wyprawa dla aktywnych albo egzotyczna podróż poślubna

Nieważne jaki rodzaj wypraw preferujemy, w ofercie biura podróży egzotycznych wszyscy odkryją coś dla siebie. Dla entuzjastów słodkiego wypoczynku biuro znalazło idealne miejsca w Meksyku, Tajlandii czy Filipinach. Młode pary mogą spędzić romantyczne tygodnie leżąc na plażach Tanzanii lub Polinezji – to wspaniałe destynacje na podróż poślubną. Z kolei osoby pełne energii mogą połazić po szlakach górskich w Himalajach, spotkać lemury na Madagaskarze, spotkać hipopotamy oraz słonie w trakcie safari w Zanzibarze lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na Filipinach. Nie brakuje też sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z dziećmi.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Kontakt:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]