Torba, ręcznik, bielizna – akcesoria sportowe, które warto posiadać

Potrzebujesz akcesoriów sportowych? Koniecznie odwiedź ten adres.

Fani sportu trenujący na co dzień mają świadomość, iż oprócz odpowiednich ubrań powinni wyposażyć się także w sprzęt sportowe, które przygotuje ich na wszelkie sportowe wyzwania. Co więc wypada mieć zawsze pod ręką w czasie treningu na siłowni czy też w klubie fitness?

Akcesoria sportowe – w co wypada się wyposażyć?

Niektóre akcesoria sportowe są niezbędne, inne będą zapewne używane okazyjnie, ale z pewnością powinno się, żeby posiadać je na własność. Przedstawiamy listę tych najpraktyczniejszych.
1. Torba sportowa oraz plecak – to wręcz jasne, że bez nich żaden miłośnik ćwiczeń po prostu nie potrafi sprawnie żyć! W pojemnych torbach pomieści się nie tylko ubiór na siłownię, lecz również obuwie i prywatne akcesoria do ćwiczeń. Poniektóre modele toreb sportowych mają celowo wydzielone przedziały, w których można przechować ubrudzone lub przepocone rzeczy.
2. Akcesoria odzieżowe, jak czapki, getry piłkarskie i rękawiczki – te małe elementy odzieży sprawią, że ćwiczenia będą komfortowe również w zimowe dni.
3. Ręczniki – najlepiej posiadać własny, chłonny ręcznik, który będziemy używać w trakcie treningów czy też po prysznicu.
4. Dla trenujących boks lub kick-boxing niezbędne będą akcesoria do sportów walki, takie jak stosowne ochraniacze na piszczele i stopy oraz rękawice i kaski bokserskie. Rzecz jasna, można je wypożyczyć w klubie, jednak zaleca się posiadać własne, zwłaszcza, że ich cena jest w tej chwili niewysoka.
5. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka z podstawowym ekwipunkiem i opatrunkami, mata treningowa bądź beret stabilizacyjny to natomiast akcesoria, które należy posiadać pod ręką również wówczas, gdy ćwiczymy we własnych „czterech kątach”.

Wszystkie wypunktowane wyżej akcesoria sportowe znajdziemy w asortymencie cenionej duńskiej marki Hummel, która od niemal stu lat dostarcza produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się nieprzeciętną wytrzymałością. Przypominamy, że firmowe akcesoria sportowe należy zamawiać od autoryzowanych dystrybutorów, co daje gwarancję, iż kupiony produkt to oryginał.

Kontakt:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]