Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

wyprawy w góry, wyprawy górskie

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i rzetelnie opracowane wycieczki pod opieką kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Przygotowujemy trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych liderów i przewodników znających charakter górskiego obszaru, ale także ochoczo dzielących się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]