Nowoczesna produkcja i tradycyjny producent okien drewnianych

Ciekawi Cię oferta producentów stolarki okiennej? Zajrzyj tu, żeby dowiedzieć się więcej

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle wytworne i ponadczasowe. Współgrają z każdym typem obiektu – od zabytkowych domów po futurystyczne wnętrza. Z jakich komponentów producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i co stanowi o ich solidności?

Producent okien drewnianych – gwarantuje znakomite efekty wizualne

Obecnie okna drewniane są wytwarzane przy użyciu innowacyjnych technik, co powoduje, że cechują się optymalnym współczynnikiem przenikania ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane gwarantują świetne efekty estetyczne, mają błyszczącą powierzchnię, tradycyjne klamki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna krajowego – np. dębu, jak i typów egzotycznych (meranti). Organiczne materiały w połączeniu z innowacyjnymi technikami powodują, że okna drewniane są tak często kupowane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – ramy możesz samodzielnie pielęgnować

Producent okien drewnianych najczęściej gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu posłuży przez długi okres. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy również trwałe schody, doskonałe do szlacheckich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent organiczny jest absolutnie bezpieczne dla środowiska, zdaje egzamin przy restaurowaniu lokali mieszkalnych. Budując dom warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i estetyczne materiały drewniane.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]