Na abcszalunki.pl znajdziesz jedyną w swoim rodzaju ofertę wynajmu szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, lecz łatwo zaobserwować także konstrukcje zrobione ze stali, a czasem również tworzyw sztucznych. Pozostałymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na duże ceny nie zawsze ekipy remontowe mają swoje szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą bowiem zwyczajnie je wynająć – szczególnie, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym pomysłem dla firm często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą danej ekipy, warto sprawdzić zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy do roku jest bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć także o wygodzie, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować poważne koszty.

Jaka firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się też troska o korzystającego z usługi – w przypadku, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości warto zaś skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa piszą poprzedni kontrahenci.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]