Budowa domów drewnianych – połączenie stylu podhalańskiego z nowoczesnością

Zamów budowę nowoczesnych domów drewnianych na http://domygoralskie.com

Bardzo dużo osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się urzeczywistnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się także znacznymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to diametralnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy drewniane, które stanowią połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy budowane z drewna to teraz najlepszy przykład na to, jak doskonale można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak nierzadko określa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wykorzystują także inne nowatorskie materiały. Taki dom może być też energooszczędny. Aby tak się stało, architekci stosują dość zwartą bryłę domu, polecają dobór właściwych okien i solidne ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się na ogół w jednym regionie naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjaliście

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Kontakt:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]