Zalety pierścionków z cyrkoniami

Sprawdź, gdzie kupić pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonia jest stawiana wśród najchętniej używanych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez powodu – cyrkonia świetnie wygląda oraz jest bardzo wytrzymała, a przy tym tańsza od naturalnych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, a ten łączy się z itrem albo wapniem. Znajdziemy ją w rozmaitych kolczykach, wisiorkach czy broszkach, ale najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego opłaca się je wybrać? Gdzie najlepiej nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – z czego zrobione?

Cyrkonie doskonale komponują się z rozmaitymi surowcami, jednak szczególnie dobrze prezentują się w ozdób zrobionych ze srebra. Właściwości cyrkonii powodują, iż uwydatniają one urodę srebra i pozwalają na stworzenie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie okaże się stosunkowo tania – dlatego przez osoby z chudszym portfelem są często wybierane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na niewysokie ceny ich zakupu, pierścionki z cyrkoniami są często zakładane do pracy – ich ewentualne zagubienie nie jest wielką tragedią.

Wybór pierścionków z cyrkoniami

Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed zakupem konkretnego modelu dobrze więc dowiedzieć się, co oferują nam różne sklepy i dopiero wtedy wybrać ten, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Sprawę ułatwimy sobie wybierając kupno w sieci – ustrzeżemy się tak zbędnych spacerów po mieście.