Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co warto zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Dobór stosownego produktu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Trwałe oraz proste w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.