Dowiedz się więcej o celebrytkach

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz przekory.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]