Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Dowiedz się więcej o słojach z kranikiem na superbutelki.pl

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]